BÜŞRA EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

BÜŞRA EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

İŞİNİ İYİ YAPAN BİR EV TEMİZLİK ŞİRKETİ OLARAK SİZLERE HAFTANIN YEDİ GÜNÜZ SABAH YEDİ VE AKŞAM YEDİ SAATLERİ ARASINDA KESİNTİSİZ EV TEMİZLİĞİ VE İŞ YERİ TEMİZLİĞİ HİZMETİ SUNMAKTAYIZ.

SİZLERE DAHA İYİ BİR EV TEMİZLİK HİZMETİ SUNMAK İÇİN BİZİ BİR GÜN ÖNCEDEN ARAYIP BİLGİ VE RANDEVU ALMANIZI RİCA EDİYORUZ , LÜTFEN TEMİZLİK İŞİNİ SON ANA BIRAKIP BOŞUNA STRES YAŞAMAYIN ÖNCEDEN ARAYIP KAYIT OLUŞTURUN.

BİZİM TEMİZLİK ŞİRKETİ OLARAK UZMAN OLDUĞUMUZ KONU TAM GÜN EV TEMİZLİĞİ VE GENE TAM GÜN OFİS TEMİZLİĞİ OLARAK ÖZETLENEBİLİR BUNUN DIŞINDA BOŞ EV TEMİZLİĞİ , İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ , BOŞ EV TEMİZLİĞİ , VİLLA TEMİZLİĞİ VE KONUT TEMİZLİĞİ VE İŞ YERİ TEMİZLİĞİ YAPIYORUZ.

EV TEMİZLİK FİYATLARINI BELİRLERKEN PİYASALARI TAKİP EDİYORUZ , FİYATLARIMIZI EN UCUZ SEVİYELERDE TUTMAK İÇİN YOĞUN ÇABA SARF EDİYORUZ EN İYİ TEMİZLİK HİZMETİNİ EN UYGUN FİYATA VERMEYİ HEDEFLİYORUZ.  

TEMİZLİKTE FİYATLANDIRMAYI SİZİN TELEFONDA VERDİĞİNİZ BİLGİLER IŞIĞINDA YAPIYORUZ , FİYATLARIMIZI TEMİZLİK YAPILACAK ALANIN BÜYÜKLÜĞÜNE VE YAPILACAK TEMİZLİK İŞİNİN ZORLUK DERECESİNE GÖRE BELİRLİYORUZ.

TEMİZLİK ELEMANLARIMIZ GENEL EV TEMİZLİĞİ VE DETAYLI EV TEMİZLİĞİ GİBİ KONULARDA GAYET TECRÜBELİ OLUP İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA TEMİZLİK YAPMAKTADIRLAR , BİZE TAM OLARAK NE İSTEDİĞİNİZİ ANLATIN BİZDE İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA SİZE TEMİZLİK HİZMETİ SUNALIM. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BÜŞRA TEMİZLİK ŞİRKETİ

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir