KAĞITHANE TELSİZLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

KAĞITHANE TELSİZLER TEMİZLİK ŞİRKETİ PERSONELİ  OLARAK SİZLERE TAM GÜN EV TEMİZLİĞİ VE OFİS TEMİZLİĞİ HİZMETİ SUNMAKTAYIZ , HAFTANIN YEDİ GÜNÜ ARALIKSIZ ÇALIŞMAKTAYIZ , BİZDEN MEMNUN KALACAĞINIZ BİR TEMİZLİK HİZMETİ ALMAK İÇİN OFİSİMİZİ EN AZ BİR GÜN ÖNCEDEN TELEFONLA ARAYIP KAYIT OLUŞTURMALISINIZ.

KAĞITHANE TELSİZLER TEMİZLİK ŞİRKETİ OLARAK HİZMETLERİMİZ EV TEMİZLİĞİ , BOŞ EV TEMİZLİĞİ , BOYA BADANA SONRASI EV TEMİZLİĞİ , İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ , KABA İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ , TADİLAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ , VİLLA TEMİZLİĞİ , APART OTEL TEMİZLİĞİ , HOME OFİS TEMİZLİĞİ , OFİS TEMİZLİĞİ , BÜRO TEMİZLİĞİ GİBİ FAALİYETLERDEN OLUŞMAKTADIR.

KAĞITHANE TELSİZLER TEMİZLİK ŞİRKETİ OLARAK SİZLERE EN UCUZ EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI İLE HİZMET SUNUYORUZ , TEMİZLİK FİYATLARI HAKKINDA SAĞLIKLI BİLGİ ALMAK İÇİN OFİSİMİZİ ARAYIP TEMİZLİK YAPTIRMAK İSTEDİĞİNİZ EV VEYA OFİSİNİZİN BÜYÜKLÜĞÜ VE YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ TEMİZLİK İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VERMENİZ YETERLİ OLMAKTADIR.

KAĞITHANE TELSİZLER SEMTİNDE TARAFIMIZCA YAPILAN EV TEMİZLİK HİZMETLERİ İKİ ÇEŞİTTİR, BUNLAR GENEL EV TEMİZLİĞİ VE DETAYLI EV TEMİZLİĞİ OLARAK ADLANDIRILIR  GENEL EV TEMİZLİĞİ HER ZAMAN YAPILAN BİLDİK TEMİZLİK HİZMETLERİ OLUP GÖZLE GÖRÜLEN AÇIKTAKİ ALANLARIN TEMİZLENMESİNDEN İBARETTİR , GENEL TEMİZLİK YAPILACAK NORMAL BÜYÜKLÜKTE BİR EV İÇİN BİR TEMİZLİK ELEMANI YETERLİ OLMAKTADIR. DETAYLI EV TEMİZLİĞİ DUVARLARIN SİLİNMESİ GİBİ , MUTFAK DOLAPLARININ İÇİNİN BOŞALTILIP SİLİNDİKTEN SONRA YERLEŞTİRİLMESİ GİBİ OYALAYICI İŞLERDEN OLUŞTUĞUNDAN DOLAYI KÖŞE BUCAK TEMİZLİK YAPMALARI İÇİN EN AZ  İKİ TEMİZLİK ELEMANI BİRDEN EKİP OLARAK YOLLANMAKTADIR.

KAĞITHANE TELSİZLER TEMİZLİK ŞİRKETİ OLARAK BURADA BELİRTMELİYİZ Kİ ÜCRETLİ VEYA ÜCRETSİZ YERİNDE KEŞİF HİZMETİMİZ YOKTUR , GÜN İÇİNDE OFİSİMİZİ ARAYIP SÜREKLİ ADRESE GELİP FİYAT TEKLİFİ VERMEMİZ YÖNÜNDE TALEPLER ALMAKTAYIZ , MAALESEF BU TALEPLERE OLUMLU YANIT VEREMİYORUZ , BİZ FİYATLANDIRMAYI TELEFONDA SİZİN VERDİĞİNİZ BİLGİLER IŞIĞINDA YAPIYORUZ. 

KAĞITHANE TELSİZLER SEMTİ TEMİZLİK ŞİRKETİ ELEMANLARIMIZ ARASINDA TÜRK ASILLI BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI OLDUĞU GİBİ YABANCI UYRUKLU BAYAN TEMİZLİK ELEMANLARI DA BULUNMAKTADIR , TÜRK VEYA YABANCI BÜTÜN BAYAN TEMİZLİK ELEMANLARI İŞLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE CANLA BAŞLA , HAKKIYLA YAPMAKTADIRLAR.

KAĞITHANE TELSİZLER TEMİZLİK ŞİRKETİ ELEMANLARI OLARAK TEMİZLİK ÖNCESİ DEĞERLİ EŞYALARINIZI ORTADA BIRAKMAMANIZI EMNİYETLİ BİR YERE KALDIRMANIZI RİCA EDİYORUZ. BÜTÜN BAYAN TEMİZLİK ELEMANLARI SADECE TEMİZLİK AMAÇLI EVİNİZDE BULUNUYORLAR VE TEMİZLİK ESNASINDA KAYBOLAN EŞYALARDAN DOLAYI ZAN ALTINDA KALMAK İSTEMİYORLAR , BİZ GÜVENİLİR BİR EV TEMİZLİK ŞİRKETİ OLARAK BU KONUDA ÇOK HASSASIZ , HEMEN BELİRTELİM BU GÜNE KADAR ASLA OLUMSUZ BİR DURUM YAŞANMADIĞI GİBİ BU GÜNDEN SONRADA YAŞANMAMASI İÇİN AZAMİ ÇABA SARF EDİYORUZ…

 

 

 

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir